Ventilátor na dokonalé odvetranie

Ventilátor na dokonalé odvetranie kúpeľne a iných priestorov

Nástenný ventilátor E-STYLE je odporúčaný pre kratšie vzduchotechnické potrubie s nízkou tlakovou stratou. Je vhodný nielen pre domácností (najmä toalety, kúpeľne, komory), ale aj obchodné priestory, kancelárie, reštaurácie, hotely, školy a pod.

Tichý a inteligentný ventilátor

V našej ponuke nenájdete iba elektroinštalačný materiál, elektor, spojky, svietidlá, spínače, zásuvky či káble, ale aj široký výber ventilátorov E-STYLE s tenkým predným krytom a priemerovými rozmermi 100, 120 alebo 150 mm. Doporučujeme ich montáž cez stenu, príp. cez kratšie rovné potrubie. Inštalácia je možná v horizontálnej i vertikálnej polohe. Ventilátor z rady E-STYLE je pomerne tichý a vybavený AC motorom s jednofázovým napájaním so vstavaným termokontaktom (tepelná ochrana je zabudovaná priamo v motore). Ventilátor E-STYLE je navyše vybavený časovým spínačom, vďaka ktorému si môžete nastaviť požadovanú dobu dobehu (3 – 25 min.).

Ventilátor disponuje aj hygrostatom pre nastavenie relatívnej vlhkosti. To znamená, že pri poklese vlhkosti na nastavenú hodnotu sa spustí časový dobeh a potom sa ventilátor sám vypne. Dajte zbohom nepríjemne vlhkej toalete či kúpeľni.

Príjemný vzduch vďaka ventilátoru

Nástenný ventilátor E-STYLE slúži na dodanie čistého vzduchu bez prachu a ostatných nečistôt. Je určený pre vnútorné prostredie s teplotou od 0°C do 40°C. Je dôležité zaistiť, aby ventilátor nenamŕzal a aby nedochádzalo k nastekaniu a usadzovaniu kondenzátu vody z potrubia. Taktiež zabezpečte jeho čistotu (pred čistením ventilátor odpojte od hlavného prívodu a zablokujte hlavný spínač). Nezabúdajte, že ventilátor je možné zaťažovať výhradne v rozsahu jeho výkonových charakteristík. Tak výrazným spôsobom prispejete k jeho dlhšej funkčnosti a životnosti. Z našej ponuky si zaiste vyberiete ventilátor, ktorý naplní vaše očakávania aj požiadavky. Po zapojení skontrolujte, či ventilátor správne funguje. Nezabúdajte, že jeho pripojenie k elektrickej sieti by mala realizovať osoba s potrebnými znalosťami a kvalifikáciou.

Naša ponuka za Naša ponuka zahŕňa aj špičkový elektroinštalačný materiál, spojky, ventilátory, zásuvky, spínače, káble a iné produkty vyznačujúce sa výborným pomerom ceny a kvality.