Svietidlá pre váš dom či firmu

Vnútorné i vonkajšie svietidlá pre váš dom i firmu

Svietidlá zabezpečujú osvetlenie interiéru i exteriéru v prípade šera a tmy. Ich úlohou nie je len dodanie svetla. Pomáhajú pri lepšej orientácii v priestore, a to bez zbytočných úrazov v podobe nabúrania do dverí, stien či nábytku. Dobré svetlo taktiež zmierňuje namáhanie očí pri práci i záľubách.

Svietidlá pre každú miestnosť

Naša ponuka zahŕňa praktické svietidlá s priehľadným polykarbonátovým krytom aj nástenné svietidlá na osvetlenie schodíšť, toaliet, výťahových šácht a podobných priestorov. Nielen do garáží a dielní sú určené svietidlá v podobe prenosnej lampy, ktorej telo je odolné voči nárazom, kyselinám či olejom. Jej žiarovku chráni kovová mriežka a maximálnu mobilitu garantuje päť, príp. desaťmetrový kábel.

V prípade potreby je možné prenosnú lampu zavesiť, keďže v hornej časti má praktický háčik. Žiadané sú aj prisadené LED svietidlá SINCLAIR s PIR senzorom, ktoré sa – podobne ako iné svietidlá v našom e-shope – vyznačujú dlhou životnosťou (až 30 000 hodín). Máme ich v rôznych variantoch (výkon, tvar, spotreba) a dokonale osvetlia priestory v každej domácnosti i firme. Môžete ich bezpečne použiť  vonku aj vo vnútri.

Dokonalá viditeľnosť vďaka vhodným svietidlám

Modernú a ekologickú náhradu za klasické svietidlá s fluorescenčnými žiarivkami predstavujú LED panely do kancelárií. Sú žiadané pre svoju dlhú životnosť, nízku spotrebu energie a konzistentnosť svetelného toku. Sú navrhnuté tak, aby zbytočne neoslňovali, t. j. poskytovali maximálny komfort pre oči. Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu sa LED panely stali aj akýmsi dizajnovými a estetickými doplnkami – a to nielen v kanceláriách. Do exteriéru či na osvetlenie veľkých plôch (športoviská, priemyselné haly, sklady a pod.) odporúčame svietidlá v podobe LED reflektorov (aj so senzorom) s kvalitnými čipmi a nastaviteľnosťou jednotlivých modulov. Máme svietidlá na klasické aj úsporné žiarovky, ktoré sú, samozrejme, taktiež súčasťou nášho sortimentu (teplé biele, neutrálne biele).

Naša ponuka zahŕňa aj špičkový elektroinštalačný materiál, spojky, ventilátory, zásuvky, spínače, káble a iné produkty vyznačujúce sa výborným pomerom ceny a kvality.