Odolné a pevné plastové spojky s rôznym priemerom

Pevné plastové spojky uhlové i rovné

U nás nakúpite spojky rôznych priemerov, vyrobené z odolného plastu. Vyznačujú sa širokým spektrom využitia. Najčastejšie slúžia na spájanie, pripojenie, prepojenie či upevnenie hadíc,  inštalačných rúr a pod.

Spojky v rôznych prevedeniach

Spojky ako elektroinštalačný materiál sa vyznačujú jednoduchou montážou a aplikáciou. Náš sortiment tvoria plastové uhlové spojky s rozličným priemerom (16, 20, 25, 32, 40 a 50 mm) a mechanickou odolnosťou 320 N. Máme ich praktickom balení (25, 50 alebo 100 ks). V ponuke máme aj rovné spojky s priemerom 16, 20 a 25 mm a mechanickou odolnosťou 750 N. Zaiste oceníte aj veľkosť balenia (150, 250, 400 ks).

KBL Elektro je vaším špecialistom na elektro

Uhlové aj rovné spojky sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom a teplotným zmenám ( od – 5 do + 60°C ). Vyznačujú sa vysokou pevnosťou, odolnosťou voči treniu, tuhosťou, ako aj veľkou nárazovou pevnosťou. Odolávajú mnohých chemickým látkam. Slúžia na rýchle, bezpečné a pohodlné spájanie objektov rúrovitých tvarov. Sú garanciou pevného spojenia a umožňujú rýchle spojenie s ostatnými časťami systému.

Všetky naše spojky sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k samovoľnému uvoľneniu či zošmyknutiu jednotlivých spojených častí. Radi vám pomôžeme vybrať správne spojky pre vašu dielňu, záhradu či akýkoľvek projekt, ktorý si vyžaduje práve tento materiál. Sme vám k dispozícii online alebo osobne v predajni v Lučenci. U nás nakúpite aj elektro, svietidlá, spínače, zásuvky, káble či nástenný ventilátor do kúpeľne alebo chodby – a to rýchlo, jednoducho a za férové ceny.