Zásuvky i spínače vhodné kdekoľvek

Zásuvky i spínače vhodné do akéhokoľvek interiéru

Spínače či zásuvky patria k pomerne malým, avšak o to dôležitým súčastiam každej domácnosti či firmy. Bez nich si nezasvietite svetlo, nezapojíte televízor, ventilátor, chladničku, počítač, mikrovlnku či iné spotrebiče. Ide o zariadenia, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou vášho každodenného života.

Zásuvky pre vaše elektrospotrebiče

Náš sortiment zahŕňa jedno aj dvojzásuvky s potrebným príslušenstvom. Slúžia na priame pripojenie elektrospotrebičov do elektrickej siete objektu. Ponúkané zásuvky sa vyznačujú starostlivým prevedením každého komponentu, čo umožňuje rýchlejšiu a najmä bezpečnejšiu montáž (u nás nájdete aj potrebný elektroinštalačný materiál). Samozrejmé je spĺňanie technických a bezpečnostných noriem i požiadaviek. Niektoré modely disponujú aj ochranou pred prepätím. Do kúpeľne rozhodne odporúčame zásuvky s clonkami, ktoré bránia vniknutiu pary či vody do zásuvky. Nezabúdajte, že zásuvky disponujú rôznymi parametrami ako napätie či maximálna záťaž (zvyčajne označená v Ampéroch alebo Wattoch). Je dôležité, aby ste túto hodnotu neprekračovali zapojením nevhodného spotrebiča. Dobrá rada – hodnota vstupného napätia spotrebiča je zvyčajne uvedená v príručke alebo na stránkach výrobcu.

Bez spínačov to jednoducho nejde

Dokonale osvetlená miestnosť si vyžaduje dobré svietidlá a, samozrejme, aj spínače. Jednoduchým klikom zasvietite či zhasnete. Naše spínače spĺňajú náležitosti ako komfortné používanie, bezpečnosť, spoľahlivosť a odolnosť – pretože si uvedomujeme, že patria k zariadeniam, ktoré denno-denne využívate.  V našej ponuke nájdete spínače v elegantnom a praktickom dizajne, a preto sa hodia do akéhokoľvek interiéru – a to v bytovom či firemnom prostredí. Sú jednoducho upevniteľné skutkami a určené pre elektroinštalácie s pevnými vodičmi. Spínače môžete doplniť vhodnými rámčekmi, ktoré taktiež nájdete na našom e-shope. Podrobnejšie informácie sú uvedené pri každom produkte.

Naša ponuka zahŕňa aj špičkový elektroinštalačný materiál, spojky, ventilátory, zásuvky, spínače, káble a iné produkty vyznačujúce sa výborným pomerom ceny a kvality.