Káble, ktoré zapájajú

Káble, ktoré zapájajú, prepájajú i spájajú

Potrebujete riadiace, protipožiarne, komunikačné, silové alebo anténne káble, spĺňajúce platné normy? U nás ste na správnom mieste. Disponujeme obrovským výberom káblov pre rôzne potreby a rozmanité využite.

Naša ponuka zahŕňa káble JYTY-O, určené na vnútorné a pevné uloženie prívodov signálnych, meracích, riadiacich a automatizačných systémov. Káble tvorí medený vodič a PVC izolácia z nehydroskopických fólií. Súčasťou nášho sortimentu sú aj riadiace káble JE-H (St)H pre pripojenie požiarno-technických zariadení.

Káble so špecifickými i všeobecnými možnosťami použitia

V prípade požiaru nevytvárajú nebezpečné plyny, keďže sú z bezhalogénového materiálu. Naše sklady sme doplnili aj protipožiarnymi káblami CXKH-R, N2XH-O a N2XH-J s izoláciou zo zosieťovaného polyetylénu a s rozličným prierezom kábla a počtom žíl. Keďže silové káble CYKY s medeným jadrom patria k najpoužívanejším, tak nemôžu chýbať ani na našom e-shope (v rôznych variantoch podľa počtu žíl a prierezu kábla). Silové káble vynikajú odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou. Pokladajú sa do zeme aj pod omietku, vyhovuje im suché i vlhšie prostredie. U nás si zakúpite aj kruhové komunikačné káble SYKFY pre pevné vnútorné rozvody telekomunikačných, oznamovacích či signalizačných dátových obvodov. 

Pri výbere káblov vám pomôžeme

Káble zabezpečujú ovládanie snímačov i spínačov aj prepojenie signalizačných sietí v strojoch a rôznych priemyselných zariadeniach. Komunikačné káble sú taktiež vhodné na inštalácie, pri ktorých sa vyžaduje súbežnosť dátových a silových vedení. SYKFY komunikačné káble sú neodmysliteľnou súčasťou tzv. smart inteligentných elektroinštalácií.

Na televízne, rozhlasové a spoločné i individuálne rozvody potrebujete anténne koaxiálne káble, ktoré sú tiež súčasťou našej ponuky. Pri všetkých kábloch nájdete základné informácie a parametre. Dávame do pozornosti aj náš ostatný elektroinštalačný materiál, spojky, spínače, zásuvky, svietidlá či nástenné ventilátory – všetko v prvotriednej kvalite.

Naša ponuka zahŕňa aj špičkový elektroinštalačný materiál, spojky, ventilátory, zásuvky, spínače, káble a iné produkty vyznačujúce sa výborným pomerom ceny a kvality.