Moderné elektro riešenie pre firmu

Elektro ako moderné riešenie pre modernú domácnosť i firmu

Ponuka KBL Elektro nezahŕňa len elektroinštalačný materiál, káble, spínače, zásuvky, ventilátory, svietidlá a mnoho iného sortimentu. Poskytujeme aj služby v oblasti elektroinštalačných prác, rozvodov zdravotechniky, solárnych systémov, klimatizácie, chladiacich technológií i ústredného vykurovania.

KBL Elektro je vaším špecialistom na elektro

KBL Elektro – to je záruka spokojnosti a poskytnutia nadštandardnej kvality za rozumnú cenu.  Neponúkame len špičkové elektro a elektro služby, ale aj odborné poradenstvo. Samozrejmé je spojenie moderných technológií a profesionálne prevedenie inštalácií.

Dbáme na ekologický prístup, ktorý sa odzrkadľuje v minimalizácii energetickej náročnosti objektu. Náš pracovný tím tvoria vyškolení odborníci s bohatými vedomosťami a skúsenosťami v elektro odvetví. Samozrejmá je výborná znalosť v oblasti projektovej dokumentácie, ako aj  v oblasti príslušných bezpečnostných a technických noriem i predpisov.

KBL Elektro je vaším špecialistom na elektro

Vždy sa našim klientom (jednotlivci, malé aj veľké firmy) usilujeme navrhnúť čo najvýhodnejšie riešenie, k ich maximálnej spokojnosti. Samozrejmý je dôraz na bezpečnosť, spoľahlivosť a bezproblémové fungovanie. Riadime sa heslom, že kvalita je najlepšou vizitkou a referenciou. Garantujeme profesionálnu prácu a precízny prístup, ktoré naplnia vaše požiadavky a predstavy. Dohodnuté spolupráce sa usilujeme realizovať v čo najrýchlejšom možnom termíne.

Spoločnosť KBL Elektro prináša moderné riešenia pre vaše moderné bývanie i podnikanie. Vysoká odborná úroveň je zabezpečená interným programom vzdelávania. Kontaktujte nás pre viac informácií (telefonicky, e-mailom) alebo nás navštívte v kamennej predajni v Lučenci (Hviezdoslavova 18), kde vám radi odpovieme na všetky vaše otázky a odborne poradíme. Tešíme sa na spoluprácu.